Vienoti Ilgtspējīgai mežu apsaimniekošanai

23.12.2016 |  Jānis Švirksts

Šī gada 22. decembrī, noritēja LMSP Gada noslēguma kopsapulce, kuras laikā atskatījāmies uz pagājušo gadu, kurš biedrībai vienozīmīgi ir bijis veiksmīgs un daudzveidīgs.

Gada laikā biedrībai ir izdevies palielināt biedru skaitu 2 reizes, kopumā apvienojot 29 organizācijas un 2 individuālos biedrus, tādējādi LMSP biedru skaits ir pārsniedzis 30 biedru skaitu. Esam palīdzējuši 3 uzņemumiem iegūt Ilgtspējības sertifikātus, kā arī šobrīd tiek strādāts vēl pie 5 uzņēmumu sertifikācijas nodrošināšanas. Sadarbībā ar LMSP jauno biedru - Daugavpils Universitāti un Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu Silava noritējusi pirmā LMSP iniciētā Starptautiskā Konference "Vide un Ilgtspējīga mežu apsaimniekošana Baltijas reģionā - problēmas un risinājumi", kurā tika pārrunātie aktuālie vides un sertifikācijas jautājumi, kā arī ir atrasta kopīga valoda ar Polijas mežu nozares kolēģiem ar kuriem kopīga sadarbība plānota arī nākamajos gados. Esam iesaistījušies vairāku būtisku procesu kā biotopu kārtēšanas, standartu izstrādes u.c. procesu uzraudzībā ar mērķi nodrošināt sabalansētu interešu ievērošanu mežu nozarē.

 

Nākamais gads būs spraiga darba pilns, sakām Lielu Paldies visiem biedrības biedriem un atbalstītājiem  un novēlam gaišus, siltus un miera pilnus Ziemassvētkus, kā arī veiksmīgu Jauno - 2017 gadu!

Ar patiesu cieņu,

LMSP Vadība

 

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*