Uzņēmums “UPM Plywood” samazina darbinieku skaitu, darbība tiek pielāgota tirgus lejupslīdes apstākļiem

14.07.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

UPM Plywood ir pabeidzis maijā sāktās pārrunas par izmaiņām attiecībā uz algotiem darbiniekiem personāla un globālajās funkcijās, kā arī Somijas rūpnīcās. Uzņēmuma mērķis ir atjaunot savu organizāciju un pielāgot savu darbību, lai tā atbilstu ražošanas jaudas samazinājumam un tirgus situācijas pasliktināšanās. Vienlaikus uzņēmums iegulda līdzekļus, lai izmantotu digitalizācijas sniegtās iespējas. Šo pasākumu rezultātā uzņēmumā tiks likvidētas 28 darba vietas.

UPM Plywood piedāvā augstas kvalitātes WISA saplākšņa un finiera izstrādājumus būvniecībai, transportlīdzekļu grīdas segumiem, sašķidrinātās dabasgāzes kuģu būvei, parketa ražošanai un citiem rūpnieciskiem mērķiem.

Kā ziņots iepriekš, UPM saplākšņa ražošanas jauda pēdējo trīs gadu laikā ir ievērojami samazinājusies. Uzņēmums 2020. gadā slēdza nerentablo Jyväskylä saplākšņa rūpnīcu un šopavasar pārdeva Čudovo saplākšņa rūpnīcu Krievijā. Pavisam tika samazināta ražošanas jauda par 255 000 kubikmetriem.

Pēdējos mēnešos pieprasījums pēc egles saplākšņa un finiera ir samazinājies būvniecības cikla pavājināšanās dēļ. UPM Plywood ir koriģējis egļu saplākšņa un finiera ražošanu, atlaižot darbiniekus gada sākumā. Arī bērza saplākšņa izplatīšanas uzņēmējdarbības perspektīvas ir neskaidras.

Saistībā ar organizatorisko reformu un darbības pielāgošanu UPM Plywood attīsta savu darbības modeli, lai labāk atbalstītu uzņēmuma stratēģiskās darbības jomas, un iegulda līdzekļus digitalizācijas radīto iespēju izmantošanā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*