Uzņēmums “UPM Plywood” pārstrukturē savu organizāciju un palielina darbības apjomu

08.05.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

UPM Plywood plāno veikt organizatorisko reformu un darbības pielāgošanu, lai pielāgotos ražošanas jaudas samazinājumam un tirgus situācijas pasliktinājumam. Uzņēmums sāks pārrunas par pārmaiņām, kurās iesaistīs 262 darbiniekus galvenajā birojā, pārdošanas birojos un rūpnīcās Somijā. Tiek lēsts, ka nepieciešams veikt 35 štata vietu samazināšanu. Sarunas par pārmaiņām notiek saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem.

“Jaunajā situācijā uzņēmuma darbības atjaunināšana un izmaksu konkurētspējas un uzņēmuma ilgtermiņa rentabilitātes saglabāšana ir ārkārtīgi svarīga,” saka UPM Plywood biznesa direktors Mika Kekki.

UPM Plywood ražošanas jauda pēdējo trīs gadu laikā ir ievērojami sarukusi. Uzņēmums 2020. gadā slēdza nerentablo Jiveskilas saplākšņa rūpnīcu un šopavasar pārdeva Čudovas saplākšņa rūpnīcu Krievijā. Kopumā ir samazināta ražošanas jauda par 255 000 kubikmetriem.

Pēdējos mēnešos pieprasījums pēc egles saplākšņa un finiera ir samazinājies būvniecības cikla pavājināšanās dēļ. UPM Plywood ir koriģējis egļu saplākšņa un finiera ražošanu, atlaižot darbiniekus gada sākumā. Arī bērza saplākšņa distribūcijas biznesa perspektīvas ir neskaidras. Saistībā ar organizatorisko reformu un darbības pielāgošanu UPM Plywood attīsta savu darbības modeli, lai labāk atbalstītu uzņēmuma stratēģiskās darbības jomas, un iegulda līdzekļus digitalizācijas radīto iespēju izmantošanā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*