UPM pabeidz jaunās celulozes rūpnīcas Urugvajā celtniecību

28.12.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

UPM pabeidz jaunās celulozes rūpnīcas celtniecības darbus Urugvajā un uzsāk projekta pēdējās fāzes. UPM Paso de los Toros celulozes rūpnīcas darbības uzsākšana gaidāma 2023. gada 1. ceturkšņa beigās.

Lai gan darbs pie projekta intensīvi turpinās, būvdarbu pabeigšana ir svarīgs projekta atskaites punkts. Kopš 2019. gada jūlija, kad tika pieņemts lēmums par investīciju veikšanu, vairāk nekā 20 000 cilvēku ir iesaistīti dažādos ar ieguldījumu izaugsmi saistītos būvobjektos, tostarp UPM Paso de los Toros rūpnīcas, celulozes termināļa Montevideo ostā un 11 apbūves rajonu ap Paso de los Toros būvniecībā. Tagad projekts turpinās, pabeidzot elektroinstalācijas, instrumentu un automatizācijas darbus un to nodošanu ekspluatācijā. Ir jau nodoti ekspluatācijā celulozes ražošanai nepieciešamie palīgkatli un jaudas katli. Ūdens ieplūdes un ūdens attīrīšanas process, kā arī tehnoloģiskā gaisa sistēma jau tiek izmantota. Rekuperācijas katla testēšana ir uzsākta un norit veiksmīgi, un visās procesu zonās notiek nodošana ekspluatācijā.

UPM Pulp ir viens no pasaulē vadošajiem ziemeļu skujkoku, bērza un eikalipta celulozes ražotājiem. UPM Pulp pārvalda četras modernas celulozes rūpnīcas – trīs Somijā un vienu Urugvajā –, kā arī eikalipta plantācijas Urugvajā. Pulp Business ir daļa no UPM Fibres Business Area, kas apvieno integrētu celulozes, enerģijas un zāģmateriālu ražošanu ar sinerģisku koksnes izejvielu piegādes ķēdi.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*