Ukrainas Mežu pārvaldes kolēģa vēstule

03.03.2022 |  LMSP

Спасибо Вам, за Вашу позицию!

Ценим. Но этого у...oда, который дал команду бомбардировать мирные города этим не остановишь. Всем надо четко понять, здравый разум здесь отсутствует. Черту он перешёл. Терять ему
нечего. Ещё немного и он будет пугать весь мир.

Если есть возможность, помогите аптечками и медикаментами. У нас этого ничего нет. Вроде и готовились к войне, но никто не верил что так далеко зайдёт. За поддержку ещё раз искреннее спасибо.

Вместе победим! Если бы только закрыть небо. Он бесится, но и мы в ярости. Украина вместе, едина, как никогда! Победим с....kу!

 
Paldies par Jūsu nostāju!
 
Cienām un novērtējam. Diemžēl, to draņķi (izdzimteni), kas pavēlēja bombardēt pilsētas, ar to vien neapturēt. Visiem skaidri jāsaprot, ka šai gadījumā skaidrais saprāts nedarbojas un neeksistē. Robeža ir pārkāpta. Zaudēt viņam nav ko. Vēl nedaudz un viņš sāks biedēt visu pasauli.
 
Ja ir iespēja, lūdzu, palīdziet ar aptieciņām un medikamentiem. To mums trūkst. It kā karam gatavojāmies, bet neviens tāpat neticēja, ka tiktāl aizies. Par atbalstu vēlreiz vissirsnīgākais paldies!
 
Kopā mēs uzvarēsim! Ja tika spētu "slēgt debesis". Viņš trako, bet nikni esam arī mēs. Ukraina ir vienota kā nekad iepriekš! To ... mēs uzvarēsim.
(...) vietā tekstā aicinām izmantot ikvienu spēcīgu un košu latviešu valodas vārdu, atrodamu dainās, anekdotēs utt.)
Dalīties Facebook