Standartu tulkojumi Valsts valodā

30.01.2017 |  Jānis Švirksts

FSC® koksnes piegādes ķēdes sertifikācija apliecina, ka produkta ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un šis materiāls ir izsekojams visos ražošanas un tirdzniecības procesos – no meža apsaimniekotāja līdz gala patērētājam.

Kopš 2015. gada Latvijas Mežu sertifikācijas padome ir finansējusi  dažādu FSC starptatutisko dokumentu tulkojumu* valsts valodā, pēc vairāku ieinteresēto pušu lūgumiem jauno FSC Kontrolētās koksnes ieguves standartu versiju (FSC-STD-40-005 V3.0) un Koknes piegādes ķēdes standarta versiju (FSC-STD-40-004 V3.0) esam publicējuši arī publiski - LMSP mājaslapas sadaļā "Koksnes piegādes ķēdes standarti" ŠEIT

Kā jau iepriekš ziņots, tad 2017. gada 1. aprīlī stājas spēkā jaunais FSC Piegādes ķēdes standarts, pārejas periods jaunā standarta ieviešanā ir noteikts līdz 2018. gada 28. martam. FSC Kontrolētās koksnes standarts stājās spēkā 2016. gada 1. jūlijā.

 

*Tulkojumiem ir informatīva nozīme, tie nav oficiāli apstiprināti tulkojumi, audita un strīdu gadījumos spēkā ir oficiālā - angliskā versija.

 

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*