Sidnejas Ziemeļrietumu Metro kļūst par pirmo sabiedriskā transporta projektu, kas ieguvis PEFC projekta sertifikāciju

01.07.2019 |  PEFC International

Austrālijas lielākais infrastruktūras projekts, Sydney Metro Northwest, ir ieguvis PEFC / Atbildīgas koksnes projekta sertifikāciju.

„Šis ir lielākais šāda veida projekts Austrālijā, un, kā zināms, tas ir pirmais šāda veida projekts jebkur dienvidu puslodē, kas ieguvis PEFC / Atbildīgas koksnes projekta sertifikāciju,” sacīja Atbilfdīgās koksnes programmas vadītājs Simon Dorries, kas ir arī PEFC Austrālijas nacionālais pārstāvis.

„Runājot par būvniecības nozari, projektu sertifikācija ir augsts apliecinājums meža sertifikācijai.”

PEFC sertificēti kokmateriāli tika izmantoti septiņās Sidnejas metro stacijās, un četras daudzstāvu autostāvvietas būvēs ar vietu vairāk nekā 4000 transportlīdzekļiem.

Jaunās paaudzes projekts Jaunais atsevišķais dzelzceļš nodrošinās 31 metro staciju un vairāk nekā 66 kilometrus jaunu metro dzelzceļu, kas radikāli mainīs pārvietošanos Austrālijas lielāko pilsētā. Grafiki nebūs vajadzīgi, jo metro kursēs ik pēc četrām minūtēm. Jaunais metro tiek uzskatīts par jaunu ātru, drošu un uzticamu vilcienu paaudzi.

Ziemeļrietumu līnijas Sidnejas metro pirmais posms tika atklāts šī gada 26. maijā.

Ilgtspēja kā prioritāte

„Austrālijas nākotnes paaudzes varēs baudīt pārsteidzošu infrastruktūru ar uzticību un pārliecību, ka koksne ir iegūta un atbalsta atbildīgu mežsaimniecību,” sacīja Simon Dorries.

„Sidnejas metro ziemeļrietumu projekts ir pagrieziena punkts Austrālijai, un mēs esam lepni, ka tas atspoguļo valsts atbildīgas piegādes mērķus,” sacīja projekta galvenā darbuzņēmēja John Holland Ilgtspējības vadītājs Thirukumaran Jallendran.

„Mēs ceram radīt precedentu, ka projektu sertifikācija ir nozīmīgs un vērtīgs darbs citiem Austrālijas projektiem.”

PEFC projektu sertifikācija PEFC projekta sertifikācija ir īpaša ķēdes piegādes ķēdes sertifikācijas forma, kas ļauj uzņēmumiem izmantot PEFC sertifikāciju savos projektos.

Projekta sertifikācija nodrošina mehānismu, lai iegūtu neatkarīgu pārbaudi par sertificēta kokmateriāla izmantošanu vienreizējā projektā, piemēram, būvniecības projektā, ar ierobežotu laiku.

Uzziniet, ŠEIT kā jūs varat izmantot PEFC projekta sertifikāciju.

Avots: https://pefc.org/news/sydney-metro-northwest-becomes-first-public-transport-project-to-achieve-pefc-project-certification

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*