Sabiedriskā apspriešana par FSC Igaunijas Meža apsaimniekošanas standarta 3. principu (pamatiedzīvotāji)

03.05.2022 |  FSC

Lai nodrošinātu FSC starptautiskās sertifikācijas sistēmas dzīvotspēju, efektivitāti un integritāti, FSC paļaujas uz dažādajām ieinteresētajām pusēm. FSC Igaunijas Meža apsaimniekošanas standarta (FSS) 3. principa "par pamatiedzīvotājiem" pirmais variants ir pabeigts. 60 dienu ilgā apspriešanās periodā tiek gaidītas ieinteresēto personu atsauksmes un komentāri.

Pamatiedzīvotāju princips ir pēdējais no desmit FSC Igaunijas Meža apsaimniekošanas standarta (FSS Estonia) principiem, kas nav pielāgots Igaunijas apstākļiem.

Pārskats par dokumenta līdzšinējo izstrādi.

Pamatiedzīvotāju principu P3 ar pielikumiem var izlasīt šeit.

Atsauksmēm, lūdzu, izmantot komentāru veidlapu.

1. Vai piekrītat esošajam principa formulējumam?

2. Ja nē, kādam formulējumam jūs dodat priekšroku? 

3. Lūdzu, pamatojiet savu izvēli!  

4. Papildu ieteikumi, ja nepieciešams. 

Laiks komentāriem un papildinājumiem dots līdz 28. jūnijam, pēc tam sociālais eksperts sāks darbu kopā ar FSC Standartu departamentu, lai pārskatītu saņemtās atsauksmes.

Apspriešanās perioda vidū, paredzams, maija beigās vai jūnija sākumā, tiks organizēta tiešsaistes saruna ar ieinteresētajām personām, lai uzdotu papildu jautājumus. Par sarunas laiku un kārtību tiks paziņots vismaz 2 nedēļas iepriekš.

Aizpildītu komentāru veidlapu lūdzam sūtīt uz standard@ee.fsc.org

Atsauksmes var iesniegt arī FSC konsultāciju platformā līdz 21. jūnijam.

Sabiedriskā apspriešana par FSC Igaunijas Meža apsaimniekošanas standarta 3. principu (pamatiedzīvotāji) Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*