Rezervē datumu - LMSP un Daugavpils Universitātes 3. Starptautiskā konference 25. oktobrī

11.07.2018 |  Jānis Švirksts

Turpinot Latvijas Mežu sertifikācijas padomes veiksmīgo sadarbību ar Daugavpils Universitāti, starptautiskā zinātniskā konference “Dabas resursu ilgtspējīga apsaimniekošana – Baltijas jūras reģiona valstu ekonomiskas attīstības virzītājspēks” ir plānota šī gada 25. oktobrī, Daugavpilī un tiks veidota 4 sekcijās:

1. Dabas resursu racionālas un ilgtspējīgas izmantošanas pamatprincipi Baltijas jūras reģiona valstīs; 2. Vides aizsardzība un dabas resursu ilgtspējīga izmantošana. Samērīguma un paritātes principi, vides aizsardzības metodes un to atšķirīgās pieejas, riski, kas var ietekmēt dabas resursu ilgtspējīgu apsaimniekošanu; 3. Meža un citu dabas resursu sertifikācijas sistēmas, to nozīme un ietekme meža un dabas resursu ilgtspējīgā izmantošanā. Tendences, kas var ietekmēt dabas resursu izmantošanu un sabiedrību kopumā. Patiesi sabalansēta vides, ekonomisko un sociālo interešu ievērošanas nozīme Baltijas jūras reģiona valstīs un Eiropā; 4. Sadarbības iespēju un to attīstības paplašināšanas nozīme starp Baltijas jūras reģiona valstīm atšķirīgu viedokļu kontekstā Eiropas Savienības līmenī.

Konferencē piedalīsies uzņēmumu, nevalstisko organizāciju un Universitāšu pārstāvji no Latvijas, Polijas, Horvātijas un citām valstīm, kā arī būs iespēja piedalīties ar stenda jeb "poster" referātu. Konferences dienā tiks nodrošināts autobuss no Rīgas uz Daugavpili un atpakaļ. Pieteikšanās konferencei: ŠEIT

Sīkāka informācija sekos.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*