Paredz Ziemeļamerikas koksnes izstrādājumu tirgus strauju pieaugumu līdz 2026. gadam

11.11.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Tiek prognozēts, ka Ziemeļamerikas koksnes izstrādājumu tirgus 2026. gadā sasniegs 243,9 miljardus ASV dolāru, laika posmā no 2022. līdz 2026. gadam piedzīvojot 6,75% izaugsmi.

Tirgus izaugsmi veicinās tādi faktori kā iedzīvotāju skaita pieaugums, jaunu dzīvojamo ēku būvniecības palielināšanās, meža resursu lielā pieejamība, strauji augošais pieprasījums pēc koka mēbelēm birojos un pieaugošā iedzīvotāju vēlme veikt mājas remontu un pārbūvi.

Tomēr izaugsmi varētu kavēt Ziemeļamerikas skujkoku zāģmateriālu cenu svārstības un pieaugošā koka izstrādājumu alternatīvu pieejamība. Dažas ievērojamas tendences ir šādas: arvien lielāka priekšroka tiek dota mākslīgi veidotajai koksnei, straujš mājokļu būvniecības pieaugums, pieaug investīcijas tūrisma infrastruktūras attīstībā un atjaunošanā, kā arī koka izstrādājumu ražošanas uzplaukums.

Rezumējot var secināt, ka visstraujāk augošais tirgus reģionā ir ASV, jo pieaug iedzīvotāju interese par mājokļu remontu un pārbūvi, palielinās jaunu dzīvojamo ēku celtniecība, reģionā ir daudz meža resursu, pieaug iedzīvotāju rīcībā esošais ienākumu līmenis, uzplaukst koka izstrādājumu ražošana, pateicoties koksnes estētiskajām īpašībām un koksnes – kā videi draudzīga materiāla, popularitātei.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*