Par oktobrī gaidāmo skujkoku kokmateriāliem veltīto starptautisko konferenci

21.08.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Sākusies reģistrācija 70. Starptautiskajai konferencei par skujkoku kokmateriāliem (ISC), šogad tā notiks Kopenhāgenā 12.-13. oktobrī.

Dānijas Kokrūpniecības tirdzniecības federācija kopā ar Eiropas Kokzāģētavu organizāciju (EOS) un Eiropas Kokrūpniecības federāciju organizē šo pasākumu, kas pulcēs skujkoku nozares ieinteresētās personas, arī kokzāģētājus un tirdzniecības uzņēmumus. Parasti ikgadējā sanāksmē piedalās vairāk nekā 180 ekspertu no četriem kontinentiem.

Organizatori to rīko kā hibrīdpasākumu (klātienē un tiešsaistē), bet vēlas mudināt pēc iespējas vairāk cilvēku piedalīties klātienē.

“Mēs dzīvojam ārkārtējos laikos, tāpēc šī konference ir svarīgāka nekā jebkad agrāk,” informē organizatori. “Pandēmija, traģiskais karš Austrumeiropā un klimata pārmaiņas – tas viss būtiski ietekmē ekonomiku un arī skujkoku nozari. Kā mēs kā pasaules mēroga nozare ar to visu tiksim galā?”

Keits Fraiers (Keith Fryer), ilggadējs konferences vadītājs un bijušais Apvienotās Karalistes Kokmateriālu tirdzniecības federācijas prezidents, vadīs 70. ISC 2022, kam sekos svinīgās vakariņas vēsturiskajā Moltkes pilī.

Pasākumu atbalsta Stora Enso, Forest Economic Advisors, Termolegno, Versowood un Ligna.

Plašāka informācija ir pieejama vietnē https://ettf.info/isc-2022/

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*