Par dažām FSC tīmekļa vietnes jaunajām funkcijām

21.09.2022 |  FSC International

https://fsc.org/en

Kāpēc meži ir svarīgi: sadaļa, kas izglīto jaunus dalībniekus un iedvesmo pārējos.

Atjaunināta sadaļa “Par FSC”: vienuviet apkopota informācija par FSC darbību pasaulē, pievienojot atbilstošas saites uz papildu informāciju. Lapā ir arī sadaļa “Reģionālie notikumi”, kurā ir atzīmēts katru reģionu raksturojošs koks.

Aicinājumi rīkoties: iekļauti gandrīz katrā lapā, lai iedrošinātu ikvienu iesaistīties – gan sertificējot, gan sadarbojoties, gan apzinīgi lietojot patērētāja produktus.

Poga “Rīcība”: skaidri redzama lapa ar piecām (5) galvenajām lietām, ko ikviens var darīt, lai mainītu situāciju mežu jomā jau šodien.

Produkti: tiek izmēģināta reprezentatīvu produktu un zīmolu izlase, ko var iegādāties jebkur pasaulē (paplašināta ar “Check for the Tree”). Šai iespējai ir 6 mēnešu izmēģinājuma periods.

Vizuālie materiāli: jaunu mežu apsaimniekotāju ātra piesaistīšana, izmantojot saistošus fotoattēlus un videoklipus, kas parāda mežu krāšņumu un vērtību.

Spilgts vēstījums: drosmīgi, kodolīgi un iedarbīgi vēstījumi, kas jo īpaši uzrunā sabiedrību un potenciālos biedrus.

FSC Connect: vienas pieturas aģentūra esošajiem sertifikātu turētājiem, veicināšanas licenču turētājiem, biedriem, sertifikācijas iestādēm un visiem, kas veido FSC sistēmu.

Labāka navigācija un UX: vienkāršāki ceļi, lai jūs aizvestu uz vajadzīgo vietni, un savstarpējas saites, lai tieši dotos uz lapām, kas minētas visā vietnē, tostarp vietējām FSC komandām.

Oglekļa dioksīda efektivitāte: FSC.org ievēro “nulles oglekļa emisiju tīmekļa dizaina” praksi. Tumšāks dizains ir ne tikai moderns, bet prasa mazāk ekrāna enerģijas, salīdzinot ar gaišo fonu.

Pieejamība: FSC.org ir pilnībā pielāgojama un iekļaujoša, ievērojot pieejamības paraugpraksi, lai palīdzētu lietotājiem ar funkcionāliem traucējumiem vai invaliditāti.

Uzlabotas meklēšanas pozīcijas: FSC.org tiks pārindeksēts visās galvenajās meklētājprogrammās, ievērojot jaunākās meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) labāko praksi.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*