Martā paredzētā izstāde “Delhiwood 2023” – signāls par augošo koksnes tirgu Indijā

06.02.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Delhiwood 2023, ko organizē NuernbergMesse India, pulcēs vadošos kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozares dalībniekus, lai tiktos ar lēmumu pieņēmējiem, iegūtu jaunus klientus un apspriestu tādas svarīgas tēmas kā digitalizācija, ilgtspēja, kvalifikācijas celšana un piegādes ķēdes vadība. Šajā pasākumā dalībniekiem būs arī iespēja iepazīt jaunas tendences, tehnoloģijas un materiālus.

Iepriekšējā Delhiwood pasākumā, kas notika 2019. gadā, piedalījās vairāk nekā 500 zīmolu no 35 valstīm. Indiawood 2022, kas notika Bangaloras Starptautiskajā izstāžu centrā 2022. gada jūnijā, bija iespaidīgs dalībnieku skaits – vairāk nekā 850 izstādes dalībnieku no 50 valstīm un 72 000 apmeklētāju no 1143 pilsētām un 30 valstīm.

Indijas mēbeļu tirgus pieaug, jo pieaug pieprasījums pēc mūsdienīga interjera, kā arī attīstās dzīvojamās būvniecības un viesmīlības nozares. Nozares izaugsmi veicina arī vieglā mēbeļu pieejamība, izmantojot tiešsaistes un bezsaistes kanālus.

Kokapstrādes nozare attīstās visā pasaulē, un Indija ir tās priekšgalā. Pieaugošais pieprasījums pēc koka mēbelēm ir veicinājis organizētās nozares izaugsmi Indijā, kas ir piektais lielākais mēbeļu ražotājs pasaulē un ceturtais lielākais patērētājs. Tirgus vērtība 21. finanšu gadā bija 17,4 miljardi ASV dolāru, un paredzams, ka līdz 2026. gadam tā vērtība sasniegs 37,7 miljardus ASV dolāru, no 2020. līdz 2026. gadam pieaugot par 13,37%.

Izstādē Delhiwood 2023 notiks zināšanu apmaiņas forumi, semināri par jaunākajām tendencēm un inovācijām, ko organizēs vadošās nozares asociācijas, un prasmju attīstības programmas, ko organizēs Indijas Mēbeļu un furnitūras prasmju padome. Apmeklētāji no mēbeļu, virtuves, zāģēšanas, plātņu, furnitūras un detaļu ražošanas, tirdzniecības, arhitektūras, celtniecības un interjera dizaina nozaru pārstāvjiem var sagaidīt jaunākās tehnoloģijas, materiālus un inovācijas.

Konferencē “Koksne arhitektūrā un dizainā (WAD)”, kas notiks 3. martā, otro reizi piedalīsies arhitekti, būvinženieri, dizaineri un masīvkoka ražotāji, lai apspriestu koksnes kā būvmateriāla pielietojumu. Konferencē notiks paneļdiskusijas, ekspertu prezentācijas un interesanti gadījumu pētījumi.

Sonija Prašāra (Sonia Prashar), NuernbergMesse India rīkotājdirektore un valdes priekšsēdētāja, uzskata, ka Delhiwood piedāvās atbilstošas tehnoloģijas un risinājumus, lai ievērotu Indijas mēbeļu tirgus prasības. NuernbergMesse India grupas direktors Sivakumars Venugopals (Sivakumar Venugopal) ir optimistiski noskaņots par kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozares nākotni un uzskata, ka Delhiwood 2023 sniegs vēl nebijušas iespējas visām ieinteresētajām pusēm.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*