Latvijas Pilsoniskās alianses aktualitātes

15.06.2020 |  LPA

Lai mēs satiktos ne tikai formālos pasākumos, Latvijas Pilsoniskā alianse turpina tradīciju – kopīgu ielīgošanu. Aicinām pievienoties pasākumam! Plānojam kopīgi ielīgot 18. jūnijā no plkst. 16.00 Lucavsalā (vietu precizēsim). Ja laikapstākļi mūs nelutinās, pārcelsim svinības uz Alberta ielu 13. Par jauku atmosfēru, uzkodām un dzērieniem parūpēsimies, bet priecāsimies, ja paņemsiet līdzi arī kādu cienastu. Novērtēsim, ja sniegsiet atbildi, vai plānojat pievienoties ielīgošanā!

Par birojā uzsāktām inicatīvām LPA attīstībai:

  • Tiek veidota Biedru politika – dokuments, kur vienkopus izskaidrota LPA misija un darbību, jaunu biedru pievienošanās procedūru, biedru tiesības un atbildību, kā arī biedru ieguvumi. Biedru politika iekļauj citus pakārtotus dokumentus, tai skaitā  biedru bonusu sistēmu, LPA biedru interešu un darba grupu nolikumu, lai palielinātu biedru iesaisti lēmumu pieņemšanā un citi. Līdz ko dokumentu projekti būs izstrādāti, nodosim biedriem komentēšanai.
  • Otra lielā politika, kas šobrīd top, ir Pašregulācijas politika, kas ir ierasta prakse starptautiskā līmenī un kuras pamatā ir trīs principi: leģitimitāte, caurskatāmība un atbildība. Šobrīd LPA ir arī pieņēmusi 90 dienu izaicinājumu, kura ietvaros būs iespēja iziet pašnovērtējumu un saņemt atbalstu politikas izstrādē no starptautiskiem ekspertiem, kas palīdzēs izstrādāt kvalitatīvu politiku, ko ieviest nevalstiskajā sektorā Latvijā.
  • Paralēli tiek radītas arī sabiedrisko attiecību un interešu pārstāvniecības stratēģijas, lai LPA biroja darbs būtu vēl efektīvāks un mērķtiecīgāks.

Birojs izmantos vasaras mēnešus, kas ierasti interešu pārstāvībā ir mierīgāki, lai pievērstos organizācijas kapacitātes stiprināšanai.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*