Lai apspriestu ekonomikas problēmas, Vācijas kokrūpniecības nozare 27. jūnijā organizēja tiešsaistes konferenci

10.07.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Vācijas kokrūpniecības nozare 27. jūnijā tiešsaistē sniedza saviem biedriem un presei jaunāko ekonomisko informāciju, ņemot vērā tā dēvētās “ekonomiskās problēmas”, ar kurām nozare šobrīd saskaras.

Vācijas Zāģētavu un kokrūpniecības nozares asociācija (DeSH), kuras biedri pārstrādā divas trešdaļas no visas Vācijas apaļkoksnes apjoma un ir kokrūpniecības lobijs valstī, apgalvo, ka Vācija saskaras ar lielām ekonomiskām problēmām.

"Enerģētikas krīze, izmaksu pieaugums, piegādes grūtības un vāji noieta tirgi rada spiedienu uz visu nozari," norāda organizācija. “Pēdējos mēnešos ir notikuši ievērojami satricinājumi ne tikai Vācijā, bet arī pasaules tirgos, kas jūtami ietekmē vietējo ekonomiku.”

Ņemot vērā šos aspektus, DeSH veica aptauju par ekonomisko situāciju tās biedru uzņēmumos. Ievērojamais būvniecības aktivitātes kritums Vācijā un ārvalstīs, kā arī stimulu trūkums pakārtotajās tautsaimniecības nozarēs ir tikai daļa no daudzajām problēmām, ar kurām pašlaik saskaras nozare.

DeSH prezidents Jerns Kimmihs (Jörn Kimmich) 27. jūnijā tiešsaistes (Zoom) preses konferencē sniedza pārskatu par pašreizējo ekonomisko situāciju kokzāģētavu un kokrūpniecības nozarē Vācijā, kā arī informēja par turpmāko mēnešu perspektīvām.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*