Koncerns Western Forest Products ierobežos savu Port Alberni kokzāģētavu darbību

07.11.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Western Forest Products paziņoja, ka uz laiku tiek ierobežota darbība tās kokzāģētavā Port Alberni, Kolumbijas pussalā. Darbs Alberni Pacific Division kokzāģētavā ir ierobežots kopš oktobra vidus, un pašlaik nav noteikts datums, kad to varētu atsākt.

Paziņojumā uzņēmums norādīja: “Mēs turpināsim uzraudzīt tirgus un baļķu pieejamību, lai noteiktu, kad varēsim atsākt darbu.” Mežizstrādes pārtraukšana ietekmē aptuveni 90 darbiniekus. WFP apgalvo, ka tā strādā ar Port Alberni rūpnīcas darbiniekiem, lai mēģinātu viņus izvietot citās uzņēmuma ražotnēs, kamēr ir spēkā ierobežojums.

Par uzņēmumu: Western Forest Products ir vadošais meža produktu uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes koksnes izstrādājumus un ilgtspējīgi apsaimnieko mežus. Western FP, kura galvenais birojs atrodas Vankūverā, Britu Kolumbijā, un kas darbojas Kalifornijas štata un Vašingtonas štata piekrastes reģionā, apmierina klientu vajadzības visā pasaulē, koncentrējoties uz specializētiem koksnes izstrādājumiem un daudzveidīgu produktu piedāvājumu. Western FP lielie ieguldījumi ražošanā un progresīvā pieeja drošai un ilgtspējīgai mežsaimniecības praksei nodrošina uzņēmumu, mežu un kopienu veselību un labklājību nākamajām paaudzēm.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*