Kompānija “Hekotek” piegādās kokzāģētavas aprīkojumu uzņēmumam “Etablissements GAIFFE SARL” Francijā

08.01.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Hekotek uzņēmumam Etablissements GAIFFE SARL piegādāja apaļkoku apstrādes iekārtas ar zāģēšanas atlieku savākšanas konveijeriem. Pasūtītājs ir ģimenes uzņēmums, kas saglabā vietējās kokzāģēšanas tradīcijas un atrodas Francijas ziemeļaustrumu daļā.

Jaunā zāģētavas kompleksa pamatā ir Veisto OY HewSaw zāģēšanas līnija, taču tajā ir arī virkne Hekotek ražotu iekārtu – baļķu šķirošanas līnija un baļķu padeves iekārtas zāģēšanas līnijai, kā arī konveijeri zāģēšanas atlieku (mizas, skaidu, zāģskaidu) savākšanai, šķirošanai un izvešanai. Šī projekta īpašā iezīme ir īsu (2,5 m) baļķu ātrdarbīga padeve.

Pašlaik tuvojas noslēgumam mehāniskās montāžas darbi, kas tiks pabeigti līdz 2022. gada beigām, bet iekārtu palaišana plānota 2023. gada pavasarī.

Projekta ietvaros piegādāto iekārtu klāsts ir standarta, tomēr projektam ir šāda īpatnība: baļķu padeves līnija apstrādās gan apaļos baļķus, gan tā sauktos “kvadrātveida” baļķus. Faktiski kokzāģētavā tiks apstrādāti apaļkoki ar lielāku diametru. Šiem apaļkokiem vispirms ir jāiziet caur lentzāģi, lai no tiem noņemtu brusas, un tikai pēc tam tie nonāk Hekotek piegādātajā padeves līnijā un tālāk – zāģēšanas līnijā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*