Kolēģi un Domubiedri! Meža un saistīto, un tuvo nozaru pārstāvji!

12.02.2020 |  LMSP

Latvijas Mežu sertifikācijas padome, kas apvieno Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgus Latvijas meža un saistīto nozaru uzņēmumus, sabiedriskās organizācijas un mācību iestādes, vēlas pievērst Jūsu uzmanību notiekošajam.

Proti, šodien pl. 12:00 paredzētās Latvijas Republikas Saeimā Mandātu un iesniegumu komisijas sēdes trešais darba kārtības punkts ir: 10 075 Latvijas pilsoņu kolektīvā iesnieguma "Par Latvijas mežu saglabāšanu" sākotnējā izvērtēšana (ar kolektīvo iesniegumu iespējams iepazīties pielikumā).

(Sēdes darba kārtība:

1.Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas pārskats par Sabiedrisko attiecību birojā saņemtajiem iesniegumiem 2019. gada decembrī.
2. Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja pārskats par Saeimas Apmeklētāju un informācija centra darbu 2019. gada decembrī.
3.10 075 Latvijas pilsoņu kolektīvā iesnieguma "Par Latvijas mežu saglabāšanu" sākotnējā izvērtēšana.
4. Dažādi)

Nozares pārstāvji par šādu notikumu – kolektīvā iesnieguma izskatīšanu Saeimā – tiek informēti vien komisijas sēdes dienā, pie tam Mandātu un iesniegumu komisijas pārstāvji telefona sarunā aicina Nozares ļaudis sēdē nepiedalīties, jo “lems tikai par iesnieguma virzību”.

Kolektīvais iesniegums vai vēstule nešaubīgi ir vērsta uz Nozares darbības graušanu un apzinātu Latvijas valsts tautsaimniecības vājināšanu, kas ir nepieļaujami! Iesnieguma parakstītāju skaits (10075), salīdzinot ar Nozarē iesaistīto cilvēku skaitu (80 000) un meža īpašnieku (130 000) skaitu nav samērojams!

Jau labu laiku skaidri redzams, ka pret Nozari tiek vērsta apzināta, masīva un nepatiesas un aptuvenas informācijas pārbagāta kampaņa, kam nav sakara ar rūpēm par mežiem, vidi vai Latvijas iedzīvotājiem! Tā ir kampaņa pret īpašniekiem, nodarbinātajiem un mūsu visu iespējām izmantot Latvijā pieejamo un mums visiem doto atjaunojamo dabas resursu! Tā ir Latvijas iedzīvotāju tīša un mērķtiecīga maldināšana!

Diemžēl, šādi aicinājumi atrod dzirdīgas ausis un gan Saeimā, gan citviet nesaprot vai nevēlas saprast Nozares nozīmību Latvijai.

Ir laiks vienoties un skaļi un pamatoti, cik iespējams un mazliet vairāk, dot pretsparu un skaidrot, runāt, informēt…

Kolēģi un Domubiedri! Neļausimies viltus idejām! Darbs Latvijas mežos ir darbs Latvijas attīstībai, kā vislieliskākais ilgstpējas piemērs!

Latvijas Mežu sertifikācijas padomes vadība

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*