Ķīna: Būvniecības aktivitāte samazinās, importētās koksnes cenas sarūk

20.02.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Nedēļu pēc būvniecības sezonas sākuma importēto kokmateriālu cenas Ķīnā ir samazinājušās. Pašreizējā aktivitāte būvlaukumos nav tāda, kā gaidīts, kā rezultātā pieprasījums pēc zāģmateriāliem ir vājš un krājumi tiek samazināti lēni, kas savukārt ietekmē importēto kokmateriālu cenu.

Jaunzēlandes importētās Monterejas priedes (Pinus radiata) cena Dzjansu samazinājās par 10 juaņām par kubikmetru, hemlokegles un baltās priedes (Pinus strobus) cena samazinājās par 20 juaņām par kubikmetru. Šaņdunā 2un 4 metru garuma radiata priedes cena samazinājās par 50 juaņiem par kubikmetru, bet 3 metru garuma radiata priedes cena samazinājās par 70 juaņiem par kubikmetru; baltās priedes, egles un hemlokegles cena samazinājās par 30 juaņiem par kubikmetru.

Radiata priedes cena Fudžianā samazinājās par 20 juaņām par kubiku, bet parastās priedes (Pinus sylvestris) un baltās priedes – par 80 juaņām par kubiku.

Radiata priedes cena Guandunas provincē samazinājās par 30 juaņām par kubikmetru, bet baltās priedes – par 70 juaņām par kubikmetru.

Dienvidu priedes (Pinus elliotti) cena Hainanā palielinājās par 100 juaņām par kubikmetru, bet baltās priedes – par 50 juaņām par kubikmetru.
1 juaņa vērtība = 0,14 eiro un 0,15 ASV dolāru

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*