Kanādas uzņēmums “Canfor” tirgus situācijas dēļ uz laiku samazina ražošanas jaudu Britu Kolumbijā

22.09.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Uzņēmums Canfor Corp. uz laiku samazina ražošanas jaudu Kanādā, Britu Kolumbijā, jo, pēc uzņēmuma teiktā, tirgus apstākļi ir sarežģīti. Kokmateriālu ražotājs apgalvo, ka no 26. septembra tas uz divām nedēļām samazina ražošanu lielākajā daļā savu masīvkoka ražotņu Britu Kolumbijā. Līdz gada beigām ražošana tiks atsākta ar samazinātu darba grafiku. Canfor apgalvo, ka gaidāms, ka šie pasākumi samazinās ražošanas jaudu par aptuveni 200 miljoniem dēļu pēdu (1000 b.f. ir 2,34 kubikmetri).

“Nepieciešamība samazināt ražošanas apjomus lielākajā daļā mūsu cietās koksnes ražotņu Britu Kolumbijas provincē ir radusies tirgus pieprasījuma samazināšanās dēļ pēdējo mēnešu laikā,” sacīja uzņēmuma pārstāvis. “To lielā mērā noteica inflācijas un procentu likmju pieaugums.”

Uzņēmums apgalvo, ka darbiniekiem būs iespēja strādāt dīkstāves laikā, lai pabeigtu uzturēšanas projektus un citus darbus ražotnē. Darbu samazināšana Britu Kolumbijā seko Canfor veiktajiem samazinājumiem Zviedrijā, kur samazināto darba grafiku rezultātā ražošanas jauda ir samazināta par 15%.

Aprīlī uzņēmums paziņoja, ka uz četrām nedēļām samazina ražošanu 11 kokzāģētavās, tostarp visās deviņās kokzāģētavās Britu Kolumbijā un divās – Albertas provincē. Toreiz Canfor izpilddirektors Dons Keins (Don Kayne) paziņoja, ka uzņēmums saskaras ar piegādes ķēdes problēmām un tam ir jāsamazina uzņēmuma darbības grafiki, lai risinātu problēmas, kas saistītas ar neilgtspējīgu krājumu līmeni.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*