Kanādas kokrūpniecības uzņēmuma “Tolko“ mērķis – līdz 2023. gada 4. ceturkšņa beigām atsākt “High Prairie“ OSB plātņu ražotnes darbību

28.09.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Nesen Tolko sniedza atjauninātu informāciju par savu High Prairie (Alberta, Kanāda) OSB ražotni, kas nopietni cieta 2022. gada 20. maijā ugunsgrēkā. Tolko norāda, ka zaudējumi ražotnei ir ievērojami, un liela daļa ēkā esošā inventāra ir zudusi pilnībā. Tolko pārstāvji apgalvo, ka uzņēmums atjaunos objektu un nomainīs esošo OSB preses līniju. Projekts joprojām ir sākotnējā projektēšanas posmā, un termiņi var mainīties, taču saskaņā ar sākotnējām aplēsēm pirmais no jauna saražotais plātņu materiāls tiks nodots 2023. gada ceturtā ceturkšņa beigās. Līdz šim vecā prese ir demontēta, un ziemas mēnešos strādnieki veiks ēkas rekonstrukciju, lai varētu sākt rūpnīcas sagatavošanas darbus jaunās OSB preses uzstādīšanai. Papildus remontdarbiem Tolko ziņo, ka uz vietas jau tiek īstenoti vairāki modernizācijas projekti, kas nav saistīti ar ugunsgrēku, un būtiski tehniskās apkopes darbi. To skaitā nesen tika uzstādītas iekārtas, kas tika pārmontētas no slēgtās Kelovnas rūpnīcas.

Albertas provinces valdība ir ļoti pretimnākoša, sacīja Tolko, piebilstot, ka pastāvīgās attiecības ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu, ka arī turpmāk būs pieejama stabila koksnes šķiedras piegāde, kas nodrošinās uzņēmuma darbību Albertā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*