Jūs, ukraiņi, esat apvienojuši Latviju...

11.01.2023 |  Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

... tā saka Edvīns Zakovics, bijušais uzņēmuma Latvijas valsts meži valdes loceklis. Edvīns kopā ar dzīvesbiedri Vairu (starp citu, arī mežsaimniece) nesen ieradās Ukrainā, lai nogādātu kārtējo labdarības sūtījumu.

Tradicionāli – uz mūsu brīvprātīgo centru. Tāpat – tikties ar Volīnijas mežniecības vadītāju Oleksandru Kvatirko. Runāt par to, kā latvieši izjūt šo karu. Kā viņi dara visu iespējamo, lai tuvinātu Uzvaru.

Tas, ko jūs esat paveikuši Latvijas labā, ir neticami. Tas ir milzīgs patriotisks pacēlums. Kopš 1991. gada barikādēm mūsu sabiedrībā nav bijis tādas saliedētības un vienotības.

Mēs esam ļoti noraizējušies par jums. Ukrainas ziņas ir visu laikrakstu un interneta resursu uzmanības centrā. Mēs sekojam jūsu prezidenta vēstījumiem par katru kara dienu. Mēs esam gatavi jūs atbalstīt un darīsim to līdz uzvarai. Mēs saprotam: jūs ierobežojat šo briesmīgo agresiju. Pretējā gadījumā karš jau varētu noritēt mūsu teritorijā – tā Edvīns Zakovics

Mēs plānojām šo braucienu, jo bijām iegādājušies ģeneratorus. Kad cilvēki par to uzzināja, viņi paši piedāvāja palīdzību. Viņi sāka gatavot tranšeju sveces Rendas nacionālās pretošanās kustības muzejā. Rezultātā autobusā tik tikko ietilpa viss sanestais. Ir siltas drēbes, pārtika un citas pirmās nepieciešamības lietas.

Starp citu, mūsu sadarbība ar latviešu meža nozares kolēģiem sākās jau pirms kara, kad tika uzsākta moderna sēklu centra būvniecība stādu audzēšanai ar slēgtu sakņu sistēmu. Šogad Centrs sāks darbu.

Skatīt oriģinālrakstu

Jūs, ukraiņi, esat apvienojuši Latviju... Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*