Itālijas SAIB kļūst par daļu no EGGER Group

28.12.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

EGGER grupa iegādājusies 60% Itālijas koksnes materiālu ražotāja SAIB akciju. Pirkuma līgums noslēgts 2022. gada 15. decembrī.

Uzņēmums SAIB, kas atrodas Caorso, netālu no Pjačencas, jau 60 gadus ir viens no vadošajiem kokmateriālu ražotājiem Itālijā, kas pievērš lielu uzmanību dizainam un ilgtspējai. EGGER akciju kontrolpaketi paver iespējas turpmākai izaugsmei un sinerģijai globāli aktīvajā uzņēmumu grupā, kurā strādā aptuveni 200 darbinieku. Ar šo iegādi EGGER nostiprina savu stratēģiju turpināt izaugsmi vietējā Eiropas tirgū.

Kopīgas izaugsmes iespējas

EGGER grupas vadības pārstāvis Tomass Leisings (Thomas Leissing) uzsver pārņemšanas sinerģiju: “Itālija ir viena no vadošajām mēbeļu ražošanas valstīm Eiropā, un SAIB ir viens no vadošajiem piegādātājiem Itālijas mēbeļu rūpniecībai. Iegādājoties SAIB akciju kontrolpaketi, mēs paplašinām savu piekļuvi tirgum, palielinām savas jaudas un paplašinām savu produktu portfeli, izmantojot Itālijas dizaina pieredzi.”

SAIB īpašnieku ģimenes locekļi Džuzepe Konti (Giuseppe Conti), Klāra Konti (Clara Conti) un Serdžio Doriguzzi (Sergio Doriguzzi) turpinās vadīt Caorso ražotni. “Līdz ar mūsu uzņēmuma integrāciju starptautiskajā EGGER grupā mēs iegūstam izaugsmes perspektīvas Caorso ražotnei un mūsu darbiniekiem,” uzņēmuma akciju pārdošanu paskaidroja Klāra Konti.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*