Indijas uzņēmums “Greenpanel” pasūta “Dieffenbacher” jau trešo MDF līniju

27.02.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Greenpanel Industries Ltd., lielākais MDF (Vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes ir koksnes loksnes materiāls, ko izgatavo, savienojot koksnes šķiedras ar sintētisko sveķu līmi. MDF ir ļoti universāla plātne un to var kvalitatīvi apstrādāt pēc augstāko standartu prasībām.) ražotājs Indijā jau trešo reizi ir pasūtījis Dieffenbacher MDF ražotni.

Pirmo koksnes materiālu ražotni Indijā uzņēmums Greenpanel uzņēmumam Dieffenbacher pasūtīja 2010. gadā. Otrā Dieffenbacher MDF ražotne tika uzstādīta 2018. gadā Routhusuramalā, Āndhra Pradēšas štatā. Tajā pašā vietā tagad tiek būvēta arī jauna plāno plātņu ražotne, kas balstīta uz Dieffenbacher Cebro rūpnīcas koncepciju.

“Pēdējo divu gadu laikā mums ir izdevies palielināt MDF ražošanas jaudu no 500 000 līdz 660 000 m³, taču pieprasījums pēc mūsu augstas kvalitātes plātnēm, ko ražojam ar Dieffenbacher sistēmām, joprojām ir ievērojami lielāks,” skaidro Greenpanel izpilddirektors Šobhans Mītals.

Jaunajai Cebro rūpnīcai, kuru plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada vasarā Rūtišuramalā, Greenpanel ir pasūtījusi šķiedras žāvētavu, klasifikatoru, formēšanas mezglu un formēšanas līniju, nepārtrauktās preses sistēmu CPS+, tostarp preses izplūdes gaisa attīrīšanas sistēmu, neapstrādātu plātņu transportēšanas sistēmu un jauno Wireless STS neapstrādātu plātņu uzglabāšanas platformu.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*