Homag Group 2022. gada janvārī-septembrī palielināja pārdošanas apjomus par 20%

17.11.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Homag grupa turpina uzrādīt pozitīvu uzņēmējdarbības attīstību un 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos spēja ievērojami palielināt pārdošanas ieņēmumus un peļņu.

Homag grupas pasūtījumu apjoms 2022. gada pirmajos trijos ceturkšņos salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu atkal nedaudz palielinājās – par 4%, sasniedzot 1,418 miljardus eiro, salīdzinot ar 1,367 miljardiem eiro pagājušajā gadā. Īpaši liels pieprasījums bija Ziemeļamerikā, kur Homag grupa spēja panākt aptuveni 50% pieaugumu. Pateicoties lielajam pasūtījumu apjomam, 2022. gada 30. septembrī pasūtījumu uzkrājums pieauga līdz 1,256 miljardiem eiro.

Pārdošanas apjoms palielinājās par 20% līdz 1,195 miljardiem eiro salīdzinājumā ar 1 miljardu eiro pagājušajā gadā. Homag grupa spēja ievērojami palielināt EBIT pirms papildu izdevumiem – par 38% līdz 92,4 miljoniem eiro (iepriekšējā gadā – 67,1 miljonam eiro) un jau pēc trim ceturkšņiem sasniedza 2021. gada līmeni.

Izpilddirektors Dr. Daniels Šmits (Daniel Schmitt) saka: “Tas, ka mēs spējām tik būtiski palielināt peļņu, neraugoties uz papildu izdevumiem, kas saistīti ar piegādes ķēdes problēmām, galvenokārt ir skaidrojams ar pēdējos gados sasniegtajiem efektivitātes uzlabojumiem un veiksmīgu pakalpojumu sniegšanu, kā arī augstu jaudu noslodzi. To īpaši veicināja arī mūsu darbinieku ieguldījums, kuri ļoti elastīgi tika galā ar visiem izaicinājumiem.”

“Mēs novērojam, ka biznesā ar mēbeļu ražotājiem vērojama pieprasījuma stabilizēšanās, kas jau kādu laiku bija paredzama,” uzsver Dr. Šmits, apkopojot turpmākās gaidas. “Tomēr mēs gaidām nevis lejupslīdi, bet gan situācijas normalizēšanos augstā līmenī. Mūsu biznesā ar ražošanas tehnoloģijām koka māju būvniecībai mēs paredzam, ka izaugsmes temps turpināsies, ņemot vērā tendenci būvēt saliekamās, klimatam draudzīgas koka mājas.”

Homag Group ir pasaulē vadošais integrētu ražošanas risinājumu piegādātājs kokapstrādes nozarē.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*