FSC blokķēžu tehnoloģija: No izmēģinājuma projekta līdz iepriecinošiem rezultātiem

01.08.2022 |  Michael Marus, FSC International

FSC blokķēžu tehnoloģijas izmēģinājuma projekts sniedzis lieliskus rezultātus, projekta dalībnieku sertificēto uzņēmumu atsauksmes un apliecinājumi liecina, ka steidzami nepieciešams ieviest inovācijas FSC sertificētajās piegādes ķēdēs ar drošiem un uzticamiem datiem un informāciju.

2021. gadā FSC izstrādāja un izmēģināja uz blokķēdes mākoņdatošanu balstītu IT platformu. Pilotprojekta mērķis bija gūt ieskatu, kā blokķēdes tehnoloģija varētu tikt izmantota FSC sistemātiskās sertificēto organizāciju prasību atbilstības pārbaudēs, bet vēl svarīgāk – kā blokķēde jebkurā brīdī (kad vien tas nepieciešams) var sniegt atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par materiāliem, kurus attiecīgās organizācijas apstrādā, pārveido un tirgo.

Izmēģinājuma projekta dalībnieki ne tikai bija ieinteresēti atbalstīt mērķu sasniegšanu, bet arī dalījās zināšanās un pieredzē, kas parāda steidzamas vajadzības, piemēram, saistītas ar piegādes ķēdes izsekojamību un likumības pierādīšanu, kas prasa drošus un dzīvotspējīgus risinājumus.

FSC blokķēžu tehnoloģija: No izmēģinājuma projekta līdz iepriecinošiem rezultātiem Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*