Dānijas Kroņprincese apmeklē PEFC stendu Kopenhāgenas modes samitā

21.05.2019 |  PEFC International

Dānijas Karaliskā augstība un sanāksmes patrons Dānijas kroņprincese apmeklēja PEFC stendu ceturtdienas rītā, lai apspriestu ilgtspējīgi pārvaldītu mežu nozīmi modes un mazumtirdzniecības ilgtspējīgās vērtību ķēdēs.

Patrons kopš pirmā modes samita 2009. gadā, princese demonstrē nepārtrauktu atbalstu ilgtspējīgas un atbildīgas modes un tekstilrūpniecības veicināšanai.

10 gadi ilgtspējīgas modes Tēma „Desmit gadus ilga modes pārrakstīšana” šogad svin savu 10. gadadienu. 2009. gadā pirmais Kopenhāgenas modes samits izraisīja modes industrijas ilgtspējas kustību un veicināja diskusijas par visnozīmīgākajiem vides, sociālajiem un ētiskajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras modes industrija.

Desmit gadus vēlāk atbildīgā inovācija ir kļuvusi par nozares svarīgāko tematu. „Ilgtspējība beidzot ir nonākusi vadītāju darba kārtībā. Ne tikai tas, ka arvien vairāk uzņēmumu sāk integrēt to uzņēmējdarbības modeļos, ”teic Eva Kruse, „Global Fashion Agenda”, Kopenhāgenas modes samita organizācija.

Mežiem var būt galvenā loma atbildīgā inovācijā. Ja koksnes šķiedras nāk no mežiem, ko apsaimnieko saskaņā ar stingrām vides, sociālajām un ekonomiskajām prasībām, koksnes šķiedras var nodrošināt ilgtspējīgus materiālus, kas ir atjaunojami lielos mērogos.

Meži mežiem iniciatīva Mūsu Forests for Fashion iniciatīvā mēs sadarbojāmies ar Apvienoto Nāciju Organizācijas Eiropas Ekonomikas komisiju (UNECE) un ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizāciju (FAO).

Iniciatīva savieno meža materiālus no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem ar modes pasauli, veicinot modes nozares mērķi kļūt ilgtspējīgākai.

Avots: https://pefc.org/news/danish-crown-princess-visits-pefc-stand-at-copenhagen-fashion-summit

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*