Canfor samazina ražošanu Zviedrijas kokzāģētavās

02.09.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Uzņēmums Canfor Corporation paziņojis, ka no 2022. gada 12. septembra plāno samazināt darbību savās Zviedrijas zāģētavās sakarā ar tirgus pieprasījuma samazināšanos. Saskaņā ar paziņojumu presei samazinātais darbības grafiks radīs ražošanas jaudas samazinājumu par 15%, un paredzams, ka samazinājums būs spēkā līdz 2022. gada 4. ceturksnim.

Paziņojumam presei sagatavotajos komentāros Canfor prezidents un izpilddirektors Dons Keins (Don Kayne) sacīja: "Inflācijas un hipotekāro kredītu likmju pieaugums Eiropā, kas, domājams, saglabāsies arī rudenī, ietekmē pieprasījumu pēc zāģmateriāliem, un tā rezultātā mēs samazinām ražošanas jaudu. Mēs esam apņēmušies turpināt apmierināt savu klientu vajadzības."

Ražošanas jaudas samazinājums tiks panākts, samazinot darba maiņu skaitu. Uzņēmums turpinās izvērtēt un koriģēt darba grafikus, pamatojoties uz tirgus pieprasījuma izmaiņām.

Zviedrijā Canfor pieder 70% Vida Group akciju. Vida katru gadu apstrādā aptuveni 4,3 miljonus m3 kokmateriālu divpadsmit zāģētavās Alvestā, Borgstenā, Hjeltevadā, Hestrā, Hastvedā, Morlundā, Nosemarkā, Oreforsā, Tranemo, Urshultā, Vimmerbijā un Vislandā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*