Austrija: Hasslacher pārņem Gemson uzņēmumu

17.11.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Hasslacher Group iegādāsies Austrijas koka konstrukciju ražošanas uzņēmumu Gemson, kas specializējas mazo un speciālo sērijveida konstrukciju, mazizmēra paneļu, neliela diametra koka siju ražošanā un apgādā būvlaukumus visā Eiropā. Šobrīd uzņēmums, kurā strādā 40 darbinieki, ir sasniedzis tādu apjomu, ka ir iespējama jau arī rūpnieciskā ražošana, tāpēc loģisks solis bija sadarbības nostiprināšana ar Hasslacher Group, kas uzņēmuma paplašināšanās plānu realizācijai pārņēma Gemson.

“Laika gaitā uzņēmums Gemson GmbH, kas mums vienmēr bijis kā inovāciju kalve, ir attīstījies jomās, kas iekļaujas uzņēmuma pamatdarbības sektorā. Integrējot ražošanas zonu mūsu uzņēmumā, mēs tagad varam īstenot tur aizsāktās ieceres kopā ar Hasslacher Group,” uzsver Kristofs Kulterers, Hasslacher Group vadītājs un īpašnieks. “Gerhards Goricers joprojām būs atbildīgs par Mass Timber jomu, kurā Gemson arī tiek integrēta kā papildu ražotne un tādējādi kļūst par Hasslacher Group daļu.”

Par Hasslacher Group

Uzņēmums Hasslacher Group ir globāls tirgus dalībnieks modernās koka būvniecības jomā. Kopā ar saviem 2000 darbiniekiem šis ģimenes uzņēmums Eiropā un pasaules tirgū ražo preces no zāģmateriāliem, ēvelētiem izstrādājumiem, līmētiem plātņu kokmateriāliem, krusteniski līmētiem kokmateriāliem un masīvkoka konstrukciju izstrādājumiem modernai koka būvniecībai.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*