Atskats uz CEI-Bois kopsapulci

24.11.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Eiropas Kokrūpniecības konfederācijas (CEI-Bois) 2022. gada ziemas kopsapulce notika 2022. gada 23. novembrī, izmantojot videokonferenci. Izdevums Le Commerce du Bois iepazīstina ar preses relīzi, kas publicēta šajā pasākumā.

Ģenerālās asamblejas pārstāvji ar gandarījumu atzīmēja, ka CEI-Bois interešu aizstāvība ar tās biedru atbalstu gada laikā tika atalgota ar arvien lielāku uzmanību, ko saņēma koksne un tās spēja uzkrāt oglekli, kā arī Eiropas amatpersonu un politiķu pieaugošo šo klimata priekšrocību atzīšanu.

2022. gadā CEI-Bois 70. gadadiena tika atzīmēta ar svinībām, kas jūnija sākumā notika Skellefteå pilsētā, kura ir dzīvs piemērs tam, kādai vajadzētu izskatīties klimatam atbilstošai ilgtspējīgai pilsētai ar tās dažādajām ēkām, kas būvētas no vietējās izcelsmes koksnes atbilstoši Eiropas Bauhaus mērķiem.

Komentējot CEI-Bois biedru diskusijas, prezidents Sampsa Auvinens (Sampsa Auvinen) norādīja:

“Koksnes un koksnes šķiedras produktu plašākam izmantojumam ir būtiska nozīme globālajā pārejā uz neto nulles ekonomiku, nodrošinot pasauli ar klimatam draudzīgiem produktiem, kas sekmē aprites bioekonomiku. Turpmākajos mēnešos mūsu interešu aizstāvība tiks turpināta ar vēl lielāku sparu, lai nodrošinātu, ka Eiropas politikā koksne un koksnes šķiedras izstrādājumi tiek atzīti par stratēģiski svarīgu materiālu Eiropā, jo tiem ir būtiska nozīme zaļā kursa mērķu sasniegšanā, vienlaikus garantējot nodarbinātību Eiropā. Tāpēc CEI-Bois iestājas par oglekļa sertifikācijas sistēmu, kas novērtē un veicina CO2 uzglabāšanu koksnes produktos un rada jaunas iespējas”.

CEI-Bois Ģenerālā asambleja balsoja arī par jauno CEI-Bois valdes sastāvu.

Ģenerālā asambleja atkārtoti ievēlēja 2023.-2024. gada valdi:

Sampsa Auvinens, prezidents;

Filips de Jēgers, Fedustrija;

Ana Dijana, Horvātijas koksnes klasteris;

Kīts Fraiers, Fort Merchanting, Timber Development UK vārdā;

Robs van Hoesels, PKF pallets, FEFPEB vārdā;

Denijs Ohnesorge (Denny Ohnesorge), Vācijas Kokrūpniecības federācija.

Ģenerālā asambleja ievēlēja 2023.-2024. gada direktoru valdi:

Antti Koulumiess, UPM, FWIF un FFIF (Somija) vārdā;

Matiass Fridholms (Mathias Fridholm, Zviedrijas koksnes direktors) SFIF un TMF (Zviedrija) vārdā; Mihaels Pfeifers, Pfeifer Holz, Austrijas asociācijas vārdā.

Asambleja sirsnīgi pateicās aizejošajiem valdes locekļiem Ekam (bijušais prezidents, Zviedrija), Dr. Vīsneram (Austrija) un Mantilas kungam (Somija) par viņu aktīvo un vērtīgo ieguldījumu Konfederācijas darbā.

Asamblejā tās dalībniekiem bija arī iespēja izvērtēt ES līdzfinansētā projekta RESILIENTWOOD – 101051974 īstenošanas gaitu un apspriest iespējas un iespējamos pasākumus, ko CEI-Bois var veikt 2023. gadā Eiropas Prasmju gada ietvaros, lai veicinātu prasmju apguvi nozarē un uzlabotu kokrūpniecības tēlu.

Visbeidzot, šīs sanāksmes laikā CEI-Bois iepazīstināja ar savu interešu aizstāvības ziņojumu, visaptverošu pārskatu par pasākumiem, kas veikti no 2021. gada novembra līdz 2022. gada novembrim, un CEI-Bois 2023. gada darba programmu.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*