Atbalsts Ukrainai turpinās

15.03.2024 |  Поліський лісовий офіс

Esam saņēmuši ievērojamu atbalstu no mūsu pastāvīgajiem sadarbības partneriem un kolēģiem no Latvijas – divas DAF kravas automašīnas Ukrainas bruņotajiem spēkiem. Tās jau ir nogādātas līdz frontes līnijai – Ukrainas Bruņoto spēku Teritoriālo aizsardzības spēku 100. atsevišķās brigādes un 14. atsevišķās mehanizētās brigādes, kas nosaukta kņaza Romana Lielā vārdā, karavīriem.

Šo brigāžu rindās ir vairāki desmiti karavīru, kuri pirms Krievijas iebrukuma strādāja mežsaimniecībā.
Pieprasījums pēc automašīnām nāca no armijas, savukārt, Volīnijas mežsaimnieki ar šo lūgumu vērsās pie saviem kolēģiem no Latvijas – Latvijas Mežu sertifikācijas padomes vadītājs Māris Liopa, viņa kolēģi, sadarbības partneri un Ukrainas draugi Latvijā atsaucās nekavējoties.

Transportlīdzekļi tika piegādāti ar Poļisjes Mežsaimniecības labdarības fonda palīdzību (labdarības organizācija “Labdarības fonds “Polissia Forester””). Kravas automašīnas tika nogādātas kopā ar citu nepieciešamo palīdzību.
Īpaši iepriecina, ka ciešā sadarbība ar Latvijas kolēģiem sadarbība turpinās kopš kara sākuma Ukrainā.
Ar Māra Liopas tiešu līdzdabību un atbalstu esam saņēmuši bezpilota lidaparātus, apvidus automobiļus, citu nepieciešamo militāro aprīkojumu un tik ļoti vajadzīgo materiālu. Šo palīdzību ir grūti aprēķināt naudā; neviens no mūsu sadarbības partneriem Latvijā to nekad arī nav darījis, uzsverot, ka viss paveiktais ir kopīgs ieguldījums mūsu Uzvaras labā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*