ASV Kompānija “Sierra Pacific Industries” plāno lielu paplašināšanos Eiženas kokzāģētavā

27.02.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Sierra Pacific Industries plāno būvēt jaunu kokzāģētavu, kas aizstās esošās zāģētavas iekārtas, pēc celtniecības pabeigšanas tā kļūs par vienu no lielākajām ASV ar gada ražošanas jaudu 650 miljoni dēļu pēdu (1000 b.f. ir 2,34 kubikmetri), ziņo uzņēmums.

Uzņēmuma pašreizējā jauda ir vairāk nekā 350 miljoni dēļu pēdu. Amatpersonas norāda, ka jaunajā rūpnīcā turpinās strādāt aptuveni 300 Eiženas (Eugene) būvlaukuma strādnieku un pastarpināti tiks nodrošinātas vēl citas darba vietas.

“Sierra Pacific ir gandarīta par šo iespēju turpināt nodrošināt kvalitatīvus, atjaunojamus koksnes produktus, lai apmierinātu paredzamo pieaugošo pieprasījumu pēc mājokļiem un dažādām sabiedrības vajadzībām,” teica Tods Peins (Todd Payne), Sierra Pacific Industries kokmateriālu departamenta vadītājs.

Sierra Pacific Industries uzsāka paplašināšanās darbus pēc tam, kad 2021. gadā iegādājās zemes platību Eiženas teritorijā. Pašlaik uzņēmums būvē jaunu transportēšanas centru kā arī inženiertehnisko, tehnoloģisko un ražošanas ēku, kas tiks pabeigta rudenī. Tādējādi tiks nodrošināts atbalsts jaunu zāģētavu izveidei nākotnē, norādīja uzņēmuma amatpersonas.

Pēc būvdarbu pabeigšanas uz jauno korpusu tiks pārvietota uzņēmuma darbība. Paredzams, ka jaunās kokzāģētavas projekts tiks pabeigts no 2025. līdz 2026. gadam, uzsvēra Sierra Pacific Industries amatpersonas.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*