“Weyerhaeuser” ziņo par darba pārtraukšanu Oregonā un Vašingtonā streiku dēļ

16.09.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

Saskaņā ar Weyerhaeuser otrdien publicēto paziņojumu darbinieku darba pārtraukšana ietekmē uzņēmuma darbību Oregonā un Vašingtonā. Aptuveni 1200 Starptautiskās Mehāniķu un aviācijas nozares darbinieku arodbiedrības (IAM) biedru ir izgājuši no darba un pašlaik streiko. IAM darbinieki strādā Weyerhaeuser koka izstrādājumu un Timberland uzņēmumos.

Uzņēmuma izplatītajā paziņojumā presei Weyerhaeuser vecākā viceprezidente un administrācijas vadītāja Denīze Merle (Denise Merle) sacīja: “Mēs kopš maija esam oficiāli iesaistījušies koplīguma sarunās ar IAM, un esam izteikuši vairākus piedāvājumus saistībā ar algām un pabalstiem. Pēc tam, kad mēs iesniedzām savu pēdējo piedāvājumu, IAM strādnieki vairākos objektos vakar vēlu vakarā uzsāka streiku. Lai gan esam ļoti vīlušies par viņu lēmumu pārtraukt darbu, esam apņēmušies atbalstīt savus darbiniekus un godprātīgi risināt sarunas ar arodbiedrības pārstāvjiem. Mēs esam gatavi turpināt sarunas, lai panāktu darbiniekiem izdevīgu un uzņēmumam ilgtspējīgu līgumu visos uzņēmējdarbības ciklos.”

Weyerhaeuser apgalvo, ka turpinās cieši sadarboties ar klientiem un citiem partneriem reģionā, lai līdz minimumam samazinātu piegādes traucējumus.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*