“Södra” apsver iespēju Zviedrijā būvēt jaunu lielu kokzāģētavu

27.02.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Uzņēmums Södra ir nolēmis izpētīt iespējas jaunas liela mēroga kokzāģētavas būvniecībai Kindā, Esterjētlandē (Östergötland), Zviedrijā. Tiks veikts pilotprojekts, kas kalpos par pamatu turpmākajam lēmumam par investīcijām.

Södra uzdevums ir palielināt un uzlabot meža īpašumu vērtību. Asociācijas grupas stratēģijas galvenā daļa ir uz nākotni vērsta ražošanas struktūra, kas nepārtraukti sniedz labāko piedāvājumu klientiem un patērētājiem. Apvienības kokzāģētavām šajā jomā ir galvenā loma, un tāpēc Södra ir nolēmusi uzsākt sākotnējo projektu, lai izpētītu nosacījumus jaunas lielas kokzāģētavas būvniecībai.

Šis pilotprojekts sāksies pavasarī, un tajā tiks pētīts, vai ir iespējams aizstāt pašreizējo Södra kokzāģētavu Kinda, Esterjētlandes pašvaldībā, Zviedrijā. Jaunā ražotne, kas tiek izvērtēta, tiktu būvēta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas nozarē. Tā būtu arī kā tehnoloģisks lēciens, kas labvēlīgi ietekmētu gan veselību un darba drošību, gan produktivitāti.

Södra Wood Kinda ir viena no astoņām Södra kokzāģētavām, un šī ražotne atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, lai veicinātu kokmateriālu pārdošanu šajā reģionā un Södra klientu piedāvājumu. Projekta sagatavošanas darbi sāksies pavasarī, un paredzams, ka tie tiks pabeigti 2024. gada pirmajā pusgadā.

Södra ir lielākā meža īpašnieku apvienība Zviedrijā, kurā ir 51 000 meža īpašnieku ģimeņu.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*