“PGS Group” paplašinās Nīderlandes tirgū, iegādājoties “Den Doelder Pallets”

11.07.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

PGS Group ir paziņojusi par Nīderlandes uzņēmuma Den Doelder Pallets iegādi

Uzņēmums norāda, ka šī iegāde atbilst PGS Group konsolidācijas stratēģijai, lai nostiprinātu savas pozīcijas Eiropas tirgū. No 2023. gada 30. jūnija šis iegādes darījums iezīmē PGS Group paplašināšanos Nīderlandē, paverot izaugsmes iespējas Nīderlandes palešu tirgū. Nīderlande tiek uzskatīta par interesantu valsti, jo tā pievērš uzmanību ilgtspējai, ir izdevīgā ģeogrāfiskā atrašanās vietā un ir ekonomiski spēcīga.

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju Den Doelder Pallets iegāde PGS Group piedāvā ne tikai tirgus paplašināšanos. Neraugoties uz C19 un Ukrainas krīzes radītajiem izaicinājumiem, Den Doelder Pallets izpilddirektors Kristians Den Doelders (Christian Den DoelderPallets ir turpinājis investēt ilgtspējīgā ražošanā un ražošanas ķēdes integrācijā. Pirms diviem gadiem uzņēmums izveidoja partnerību ar norvēģu investoru, lai īstenotu vērienīgus mērķus. Šo centienu rezultātā ir izveidots pilnībā aprites ražošanas modelis un nesen izveidota biomasas ražotne. Saskaņā ar PGS Group sniegto informāciju Den Doelder Pallets demonstrē arī augstu vertikālās integrācijas līmeni – uzņēmumam ir kokzāģētava, trīs ražotnes, šķirošanas un reģenerācijas nodaļa, kā arī plaša klientu koksnes atlieku plūsmu apsaimniekošana.

Par PGS Group

Groupe Palettes Gestion Services (PGS), kas tika izveidota 1993. gadā, no maza uzņēmuma ātri kļuva par Francijas un Beļģijas palešu tirgus līderi. Uzņēmuma galvenā darbības joma ir palešu ražošana un koka palešu pārstrāde, kā arī palešu noma, pārvietošana un pakalpojumi. Uzņēmumam pieder divas kokzāģētavas, 14 palešu ražotnes un 21 lietotu palešu atjaunošanas rūpnīca. Uzņēmumā šobrīd strādā 839 darbinieki ražošanas vietās visā Eiropā, kā arī ASV un Marokā. Divās grupas kokzāģētavās PGS Beynel un PGS Synergie katru gadu tiek saražoti vairāk nekā 160 000 m³ skujkoku zāģmateriālu, un tajās strādā 80 darbinieku.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*