“Koskisen” sāk zāģmateriālu ražošanu jaunajā ražotnē

11.07.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Koskisen jaunā pārstrādes ražotne sāk darboties jūlija sākumā. Jaunās ražotnes pilnvērtīga izmantošana prasīs laiku, un tā būs sasniegusi nepieciešamo jaudu līdz 2024. gadam.

Uzņēmums arī uzskata, ka šī jaunizveidotā ražotne ievērojami uzlabos zāģmateriālu ražošanas uzņēmuma produktivitāti, ko plānots ieviest no nākamā gada.

Koskisen izpilddirektors Jukka Pahta (Jukka Pahta) ir pārliecināts: “Jaunā ražošanas līnija palielinās zāģēšanas produktivitāti līdz pat 40 procentiem un ļaus izmantot mazāka diametra baļķus. Tādējādi mēs varēsim apkalpot savus klientus ar jauniem produktiem, un koksnes izejviela tiks vēl precīzāk izmantota galaproduktos, kas ilgtermiņā piesaistīs oglekli.”

Kopējās investīcijas jaunajā ražotnē 2021.-2024. gadā sasniegs 50 miljonus eiro. Koskisen apstiprina, ka pirmajā posmā ražošanas jaudu plānots palielināt no 300 000 kubikmetru līdz 400 000 kubikmetru. Otrajā posmā būs vērojami papildu uzlabojumi, jo ražošanas jauda varētu palielināties līdz 500 000 kubikmetru. Ražotnes attīstība, izmantojot jaunākās pasaules līmeņa tehnoloģijas, ne tikai uzlabo apjomus, bet arī produkcijas kvalitāti.

Zāģmateriālu ražošanas nodaļas direktors Tommi Sneks (Tommi Sneck) ir gandarīts: “Jaunā kokapstrādes ražotne atspoguļo jaunākās pasaules līmeņa tehnoloģijas un efektivitāti, kas atbilst arī mūsu stratēģijai, kuras pamatā ir augsta kvalitāte. Projektu mums ir izdevies īstenot atbilstoši izvirzītajiem mērķiem, ievērojot grafiku un budžetu, kas savukārt daudz ko liecina par mūsu kompetenci un spējām. Par to paldies gan mūsu pašu projekta organizācijai, gan ārpakalpojumu sniedzējiem.”

Uzņēmums Koskisen, kas ir pazīstams augstas kvalitātes standarta zāģmateriālu, kā arī no egles un priedes ražotu kokmateriālu, kā arī dimensiju un augstas izturības pakāpes kokmateriālu ražotājs, plāno arī turpmāku paplašināšanos. Ar šīm jaunajām investīcijām uzņēmums virzās uz lielākas produkcijas ražošanu, kas tiek pārdota tirgos ārpus Somijas, jo īpaši Japānas tirgū.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*