“Hasslacher Group” pārņem Vācijas kokapstrādes uzņēmumu

23.01.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Hasslacher Group ir pārņēmusi vēl vienu uzņēmumu, proti, Dickel-Holz GmbH & Co. KG.

Valsts un starptautiskajā mērogā aktīvi strādājošo uzņēmumu pirms 75 gadiem Šmalenbergā-Bad Fredeburgā (Vācijā) nodibināja Ludvigs Dikels (Ludwig Dickel). Pārņemšana ir jāapstiprina konkurences uzraudzības iestādei. Kristians Dikels pagaidām paliks uzņēmuma izpilddirektors un turpinās sniegt uzņēmumam atbalstu kā konsultants.

Dickel-Holz ir vidēja lieluma ģimenes uzņēmums kokapstrādes nozarē, kas jau vairākus gadu desmitus ir bijis kvalitatīvu pakalpojumu un produktu ražotājs. Modernākās tehnoloģijas ļauj mums ražot ļoti elastīgi un ātri. Izmantojot dažādas tālākās apstrādes iespējas, mēs varam piedāvāt saviem klientiem gan mājās, gan ārzemēs plašu produktu klāstu un apmierināt individuālas klientu prasības,” norāda vadošais partneris Kristians Dikels.

Uzņēmuma Dickel-Holz GmbH & Co. KG iegāde ir nozīmīgs Hasslacher Group solis, lai turpinātu mūsu uzņēmuma paplašināšanos Vācijā,” saka Hasslacher Group vadītājs un īpašnieks Kristofs Kulterers. “Kokzāģētava ar tai pievienoto masīvkoka konstrukciju ražotni ir stratēģiski ideāli izvietota mūsu ilgtermiņa un ilgtspējīgas klātbūtnes nodrošināšanai Ziemeļreinā-Vestfālenē.”

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*