“Dieffenbacher” piegādās OSB plātņu ražotnes komponentus “Tolko High Prairie” rūpnīcai

23.01.2023 |  globalwoodmarketsinfo.com

Uzņēmums Tolko Industries Ltd. ir pasūtījis uzņēmumam Dieffenbacher piegādāt CEBRO OSB plātņu ražotnes galvenos komponentus savai ražotnei High Prairie, Albertas provincē, Kanādā. 2022. gada 20. maijā ugunsgrēks preses korpusā neatgriezeniski sabojāja Dieffenbacher divpadsmit atvērumu presi, ko Tolko bija pasūtījusi 1995. gadā, un lielu daļu apkārtējo iekārtu. Iepriekšējās preses vietā tiks uzstādīta mūsdienīga CPS+ nepārtrauktas darbības prese.

Dieffenbacher piegādes apjoms Tolko High Prairie ražotnes pārbūvei ietver arī formēšanas staciju un līniju, kā arī neapstrādāta kartona apstrādes sistēmu. “Lieliski, ka Dieffenbacher tik ātri iesaistījās, lai mums palīdzētu pēc ugunsgrēka,” saka Tolko viceprezidents koksnes šķiedras jautājumos Freds Činns (Fred Chinn), kas ir pārliecināts, ka rūpnīcā līdz gada beigām tiks saražotas pirmās jaunās plātnes. Kad rūpnīca sāks darboties, tās ražošanas jauda sasniegs 734 000 m³ OSB plātņu gadā.

Tolko ražotne High Prairie, Albertas provincē, Kanādā, OSB plātņu ražotnē, kas tika nopietni bojāta 2022. gada 20. maijā saistībā ar preses aizdegšanos rūpnīcas korpusā. Tolko aprakstīja, ka preses un preses ēkas bojājumi bija ievērojami, un liela daļa ēkā esošā aprīkojuma bija zaudēta pilnībā.

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*