“Binderholz” veic vēl vienu vērienīgu uzņēmuma pārņemšanu Apvienotajā Karalistē

08.12.2022 |  globalwoodmarketsinfo.com

BSW Timber Ltd, kas ir lielākais integrētais kokmateriālu un mežsaimniecības uzņēmums Apvienotajā Karalistē un kopš šā gada sākuma ietilpst Binderholz sastāvā, ir iegādājies Scott Group, kas ir vadošais koka palešu un pielāgotu koka iepakojuma risinājumu piegādātājs.

Pēc tam, kad BSW Timber pārņēma Scott Group, Binderholz grupas gada apgrozījums pieauga līdz gandrīz 2,8 miljardiem eiro gadā.

Scott Group, kas atrodas netālu no Dunfermlīnes, Skotijā, ar gada apgrozījumu, kas pārsniedz 250 miljonus sterliņu mārciņu, un 1300 darbiniekiem, ir godalgots, ilgtspējīgs jaunu, pēc pasūtījuma izgatavotu un atjaunotu koka palešu ražotājs, kas gadā saražo vairāk nekā 30 miljonus palešu.

Uzņēmums Scott Group tika dibināts 1987. gadā un darbojas 32 ražotnēs no Šetlendas līdz Devonai, sadarbojoties ar klientiem, lai veicinātu aprites ekonomiku, ko apliecina palešu reģenerācijas, remonta un atkārtotas izmantošanas pakalpojumi, kā arī kokmateriālu iepirkšanas filiāle Latvijā.

Pēc Scott Group iegādes BSW Group šobrīd nodarbina 3000 darbinieku visā nozarē, un tās gada apgrozījums ir aptuveni 900 miljoni sterliņu mārciņu, savukārt Binderholz Group apgrozījums sasniedz gandrīz 2,8 miljardus eiro.

BSW izpilddirektors Tonijs Haknijs un finanšu direktors Alans Milns pievienosies esošajai Scott Group direktoru padomei, kuri turpinās pildīt savus pašreizējos pienākumus.

“Šis darījums ir mūsu grupas nākamais solis, lai paplašinātu mūsu produktu klāstu, un konsekvents solis, īstenojot mūsu stratēģiju investēt vērtību ķēdē,” teica Binderholz Group izpilddirektors Reinhards Binders. “Scott Group lieliski atbilst mūsu ilgtspējīgajam uzņēmējdarbības modelim un bezatkritumu principam.”

Dalīties Facebook

Komentāri

*
*
*